Doplňková zařízení
TP-LINK TL-WR841N 300 Mbps

Bezdrátový směrovač 300 Mbit/s Wireless N TL-WR841N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. S technologií 2T2R MIMO nabízí zařízení TL-WR841N výjimečný a pokročilý výkon bezdrátového připojení, a proto je ideální pro vysílání datového proudu HD videa, internetovou telefonii a hraní online her. Navíc stisknutím tlačítka QSS (rychlé nastavení zabezpečení) na elegantním pouzdru zařízení lze snadno zabezpečit bezdrátové připojení šifrováním WPA2 a zamezit tak útokům na síť zvenčí.

Rychlost a dosah bezdrátové sítě Wireless N

S podporou standardu IEEE 802.11n zařízení TL-WR841N může vytvořit bezdrátovou síť a dosáhnout až 15krát vyšší rychlosti a 5krát většího dosahu než u klasických produktů 11g. A to s přenosovými rychlostmi až 300 Mbit/s.

Zařízení umí velmi dobře potlačit ztrátu při přenosu dat na dlouhé vzdálenosti nebo přes překážky nacházející se v malé kanceláři nebo velkém bytě, a to i v budovách s ocelovou a betonovou konstrukcí. A především můžete snadno rozvinout bezdrátovou síť na dlouhé vzdálenosti, kterých nelze dosáhnout se staršími produkty 11g! To znamená, že směrovač nabízí dostatečně velkou rychlost pro téměř jakékoli aplikace náročné na šířku pásma, včetně internetové telefonie (VoIP), vysílání datového proudu HD videa nebo hraní online her bez zpoždění.

Technologie CCA–stabilní bezdrátové signály

Technologie CCA (Clear Channel Assessment) automaticky zamezuje konfliktům kanálů prostřednictvím funkce výběru volného kanálu a plně tak realizuje výhody vazby na kanál, aby poskytla vyšší výkon bezdrátového připojení.

Šifrování WPA/WPA2 – pokročilé zabezpečení

Co se týká zabezpečení bezdrátových sítí, šifrování WEP již nepatří mezi nejsilnější a nejúčinnější ochranu proti vnějším útokům. TL-WR841N nabízí šifrování WPA/WPA2 (osobní i podnikové) vytvořené aliancí WI-FI, podporující interoperabilitu a zabezpečení sítí WLAN.

IP QoS–řízení šířky pásma

Nerozlišené procházení internetu a stahování nadměrně zatěžující šířku pásma v bezdrátové síti ze strany interních uživatelů často znamená, že v domácnosti nebo malé kanceláři je nedostatečná šířka pásma. Funkce IP QoS integrovaná v zařízení TL-WR841N umožňuje optimálně využívat šířku pásma a nabízí rozdělení šířky pásma tak, aby se zamezilo neprůchodnosti sítě a nedocházelo ke zneužívání šířky pásma. Tímto způsobem dostanou uživatelé malé sítě přidělenu vyhrazenou šířku pásma a nebude docházet k tomu, aby nekritické aplikace snižovaly průchodnost sítě.

Cena 599,- Kč

TP-LINK TL-WR1043ND 300 Mbps

Bezdrátový gigabitový směrovač 300 Mbit/s Wireless N TL-WR1043ND je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti obsahující směrovač pro sdílení internetu a 4portový přepínač. Toto zařízení umí vytvořit bezdrátovou síť s neuvěřitelnou rychlostí přenosu dat až 300 Mbit/s, která vám zajistí bezproblémové souběžné využívání aplikací využívajících velkou šířku pásma a aplikací citlivých na přerušení, jako jsou např. vysílání datového proudu HD videa, internetová telefonie, sdílení velkých souborů a hraní online her. Zařízení je navíc vybaveno portem USB umístěným na zadní straně směrovače pro připojení USB úložných zařízení k síti pro pohodlné sdílení zdrojů mezi všemi uživateli sítě.

Gigabitové porty – neuvěřitelná šířka pásma

 S integrovaným přepínačem Gigabit Ethernet zařízení TL-WR1043ND poskytuje výkonnější možnosti zpracování dat, které odkrývají plný potenciál standardu Wireless N a eliminují neprůchodnost sítě při přenosu dat mezi megabitovým kabelovým připojením a bezdrátovým připojením 11n. Díky tomu jsou všechny prováděné operace rychlejší a efektivnější a uživatelé mohou sdílet velké soubory jako např. HD video za několik minut namísto hodin.

Wireless N – mimořádná rychlost a dosah

 S podporou standardu IEEE 802.11n mohou uživatelé vytvořit bezdrátovou síť a dosáhnout až 18 x vyšší rychlosti a 6 x většího dosahu než u klasických produktů 11g. Směrovač nabízí dostatečně velkou rychlost pro téměř jakékoliv aplikace náročné na šířku pásma, včetně VoIP, streamingu HD videa nebo hraní online her bez zpoždění. Pomocí technologie Wireless N směrovač rovněž dokáže potlačit ztráty při přenosu dat na velké vzdálenosti a přes překážky a proměnit tak vaši domácnost i zahradu na jeden velký hotspot.

Režim zvýšení rychlosti – zvýší rychlost bezdrátové sítě až na 450 Mbit/s

 Jakmile na webové stránce správy aktivujete režim Zvýšení rychlosti, můžete zvýšit bezdrátovou rychlost směrovače TL-WR1043ND až na 450 Mbit/s. S rychlostí až 450 Mbit/s můžete streamovat HD video hrát online hry mnohem plynuleji než s rychlostí 300 Mbit/s.

Multifunkční USB port – přenosný server

 (1) Sdílení tiskárny mezi několika počítači

Není žádným tajemstvím, že tiskárny není často snadné použít. Aby bylo možné tisknout, musí být většinou připojen k tiskárně počítač. Se směrovačem TL-WR1043ND, uživatelé mohou jednoduše připojit tiskárnu do portu USB na zadní straně směrovače a spustit ovladač USB tiskárny na počítači.

(2) Sdílení souborů a médií doma a i mimo něj

Směrovač TL-WR1043ND umožňuje uživatelům připojit řadu úložných zařízení s USB portem přímo ke směrovači, díky čemuž mají snadný a pohodlný přístup ke svým datům lokálně nebo prostřednictvím internetu pomocí funkcí FTP serveru.

astavení zabezpečení jedním tlačítkem

 Směrovač TL-WR1043ND je vybaven technologií WI-FI Protected Setup™ (WPS), která umožňuje pouhým stisknutím tlačítka „WPS“ téměř okamžitě automaticky nastavit zabezpečené připojení WPA2, které je bezpečnější než šifrování WEP. Tento způsob je nejen rychlejší než obvyklá nastavení zabezpečení, ale i pohodlnější, protože si nemusíte pamatovat žádné heslo!

IP QoS – řízení šířky pásma

 Nerozlišené procházení internetu a stahování nadměrně zatěžující šířku pásma v bezdrátové síti ze strany interních uživatelů často znamená, že v domácnosti nebo malé kanceláři je nedostatečná šířka pásma. Funkce IP QoS integrovaná v zařízení TL-WR1043ND umožňuje optimálně využívat šířku pásma a nabízí rozdělení šířky pásma tak, aby se zamezilo neprůchodnosti sítě a nedocházelo ke zneužívání šířky pásma. Tímto způsobem dostanou uživatelé malé sítě přidělenu vyhrazenou šířku pásma a nebude docházet k tomu, aby nekritické aplikace snižovaly průchodnost sítě.

Snadná obsluha

 I nezkušení uživatelé mohou nastavit své síťové produkty. Zařízení je dodáváno s diskem CD obsahujícím Pomocníka pro snadné nastavení, který vás provede krok za krokem postupem nastavení a pomůže vám i s konfigurací bezdrátové sítě a zabezpečení.

Cena 1399,- Kč

TP-LINK TL-WDR3600

TP-LINK TL-WDR3600 je simultánní bezdrátový směrovač s duálním pásmem navržený pro optimální výkon, který spojuje úžasnou rychlost 300 Mbit/s s použitím křišťálově čistého 5GHz pásma a 300 Mbit/s s použitím tradičního 2,4GHz pásma. Spolu se simultánním duálním pásmem získávají uživatelé celkem 600 Mbit/s šířky pásma, které mohou v jedné chvíli využít pro různé aplikace náročné na šířku pásma a to doma i v kanceláři, kde mohou být jednoduché úkoly jako čtení e-mailu či prohlížení webu zpracovány v 2,4GHz pásmu při rychlosti 300 Mbit/s a úkoly citlivější na latenci, jako je hraní online her či streaming HD videa, ve stejné chvíli v 5GHz pásmu při rychlosti 300 Mbit/s. S pěti gigabitovými porty a hardwarovým NAT s rychlostí přesahující 800 Mbit/s dosáhnou vaše drátová zařízení rychlosti světla a bezporuchového připojení. Spolu se dvěma porty USB 2.0, díky kterým můžete sdílet flashový úložný prostor, tiskárny, FTP servery a přehrávače médií, získávají uživatelé výkonnou síť pro domácí média.

5 GHz při 300 Mbit/s + 2,4 GHz při 300 Mbit/s – souběžná bezdrátová síť s duálním pásmem

Model TL-WDR3600 vysílá i přijímá 2,4GHz i 5GHz připojení simultánně v obou případech při rychlosti 300 Mbit/s. Jako by se jednalo o dva bezdrátové směrovače v jednom, je uživatelům umožněno spouštět každodenní aplikace, jako je čtení a procházení webu, při šířce pásma 2,4 GHz a rychlosti 300 Mbit/s, zatímco aplikace náročné na šířku pásma či citlivé na latenci, jako je streaming HD videa nebo hraní online her, současně spouštět při šířce pásma 5 GHz a rychlosti 300 Mbit/s.

 

Univerzální 2 USB porty sdílení

Pomocí dvou multifunkčních portů USB 2.0 modelu TL-WDR3600 mohou uživatelé sdílet tiskárny, soubory a média prostřednictvím sítě v domácnosti s několika různými počítači nebo dokonce mimo domov prostřednictvím funkcí FTP serveru, kterými zařízení disponuje, takže své soubory budete mít vždy na dosah.

Úžasná rychlost drátového přenosu – 5 gigabitových portů + hardwarový NAT s rychlostí 800 Mbit/s

S jedním gigabitovým WAN portem a čtyřmi gigabitovými LAN porty může model TL-WDR3600 podporovat výkonnou a extrémně rychlou drátovou síť, ideální pro aplikace citlivé na latenci, jako je přenos HD médií a hraní online her. Díky vestavěnému gigabitovému ethernetovému přepínači a díky funkci hardwarového NAT nabízí bezdrátový směrovač vynikající možnosti zpracování dat. Propustnost „NAT WAN to LAN“ tohoto směrovače může přesáhnout rychlost 800 Mbit/s, což uživatelům umožní plně využít potenciálu svých sítí.

Technologie IP QoS – řízení šířky pásma

Technologie IP QoS (Quality of Service – kvalita služeb) integrovaná v modelu TL-WDR3600 umožňuje optimálně využívat šířku pásma a nabízí rozdělení šířky pásma tak, aby se zamezilo neprůchodnosti sítě a nedocházelo ke zneužívání šířky pásma. Tímto způsobem dostanou uživatelé malé sítě přidělenu vyhrazenou šířku pásma a nebude docházet k tomu, aby nedůležité aplikace snižovaly průchodnost sítě.

Nastavení zabezpečení jedním tlačítkem

Zařízení TL-WDR3600 je vybaveno funkcí Wi-Fi Protected Setup™ (WPS), která uživatelům umožňuje téměř okamžitě nastavit zabezpečení pouhým stisknutím tlačítka „WPS“ a automaticky tak nastavit zabezpečené připojení WPA2, které je bezpečnější než šifrování WEP. Tento způsob je nejen rychlejší než obvyklá nastavení zabezpečení, ale i pohodlnější, protože si nemusíte pamatovat žádné heslo!

Snadná obsluha

Zařízení je dodáváno spolu s CD, které obsahuje Pomocníka pro snadné nastavení, který vás provede krok za krokem postupem nastavení a pomůže vám i s konfigurací bezdrátové sítě a zabezpečení. Při takto jednoduchém nastavení mohou i nezkušení uživatelé vytvořit a zprovoznit síť během několika minut.

Cena 1599,- Kč

TP-LINK Archer C7

802.11ac – další generaci Wi-Fi

TP-LINK Archer C7 přichází s další generací standardu Wi-Fi – 802.11ac, 3krát rychlejší než rychlost bezdrátového standardu N. Poskytuje kombinovanou rychlost bezdrátového přenosu dat až 1,75 GBit/s. Díky bezdrátové rychlosti 1,3 Gbit/s v čistém pásmu 5 GHz a 450 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz je Archer C7 dokonalou volbou pro bezchybné streamování HD videa, online hraní a jiných úloh vyžadující velkou šířku pásma.

1,75 GBit/s dvoupásmové připojení 
pro práci a zábavu bez přerušení

Archer C7 díky fungování v obou pásmech 2,4 a 5 GHz zajišťuje úžasný výkon bezdrátového připojení. Simultánní duální pásmo nabízí flexibilitu dvou vyhrazených sítí – s několikanásobnou šířkou pásma pro vaše potřeby. Jednoduché úkoly, jako je odesílání e-mailů nebo surfování na internetu, mohou být provozovány v pásmu 2,4 GHz, zatímco úkoly náročné na šířku pásma, jako je on-line hraní nebo streamování HD videa, mohou být provozovány v pásmu 5 GHz s rychlostí 450 Mbit/s – vše současně.

6 antén pro větší pokrytí

Vysoká kvalita technologie antén (3 externí 5dBi antény pro pásmo 5 GHz a 3 vnitřních antény pro pásmo 2,4 GHz) zaručuje velké rychlosti do větší vzdálenosti. Tato technologie zajišťuje neuvěřitelný bezdrátové pokrytí v jakémkoliv velkém domácím prostředí nebo v kanceláři.

Gigabitové kabelové připojení pro 
přenos dat ultra vysokou rychlostí

díky jednomu gigabitovému portu WAN a čtyřem gigabitovým portům LAN. Směrovač Archer C7 je dostatečně výkonný, aby mohl poskytovat silné a extrémně rychlé síťové kabelové připojení.

Duální multifunkční USB porty pro 
ukládání a sdílení

Díky dvěma multifunkčním portům USB 2.0 můžete mimo domov sdílet tiskárny, soubory a média mezi různými zařízeními ve vaší místní síti nebo přes ftp server.

Síť pro hosty

Přístup do sítě pro hosty nabízí bezpečný přístup k bezdrátové síti návštěvníkům sdílejícím vaši domácí nebo firemní síť.

Snadná instalace

Utilita TP-LINK pro optimální konfiguraci, která je přiložena na zdrojovém CD, pomůže uživatelům dokončit kompletní instalaci softwaru a nastavení bezdrátové sítě během několika minut.

Podpora IPv6

Archer C7 podporuje protokol IPv6, který je zásadní pro další generaci internetu a umožňuje celou řadu nových služeb a lepších uživatelských zkušeností.

Cena 3499,- Kč

TP-LINK TL-WN722N 150 Mbps

Bezdrátový USB adaptér TL-WN722N Wireless N umožňuje připojení počítače nebo přenosného počítače k bezdrátové síti a k vysokorychlostnímu internetu. Zařízení vyhovuje standardu IEEE 802.11n a poskytuje rychlost bezdrátového přenosu až 150 Mbit/s, která je vhodná pro hraní online her nebo vysílání datového proudu videa. Stisknutím tlačítka QSS (rychlé nastavení zabezpečení) lze snadno zabezpečit bezdrátové připojení pomocí šifrování a zamezit tak útokům zvenčí.

2. Rychlost a dosah bezdrátové sítě Wireless N

Zařízení TL-WN722N, které vychází ze standardu IEEE 802.11n, umí velmi dobře potlačit ztrátu při přenosu dat na dlouhé vzdálenosti nebo přes překážky nacházející se v malé kanceláři nebo velkém bytě, a to i v budovách s ocelovou a betonovou konstrukcí. Ve srovnání se staršími produkty s rychlostí 54 Mbit/s zařízení TL-WN722N přináší vyšší výkon, se kterým si lépe užijete procházení internetu, sdílení souborů nebo vysílání datového proudu médií. 
Technologie CCA (Clear Channel Assessment) automaticky zamezuje konfliktům kanálů prostřednictvím funkce výběru volného kanálu a plně tak realizuje výhody vazby na kanál, aby poskytla vyšší výkon bezdrátového připojení.

3. Externí odnímatelná anténa s vysokým ziskem

Zařízení TL-WN722N je vybaveno externí anténou s vysokým ziskem 4 dBi, kterou lze natáčet do různých směrů tak, aby vyhovovala různým provozním prostředím a dosahovala vyššího výkonu než interní anténa. Při požadavku přenosů na dlouhé vzdálenosti lze anténu vyměnit za antény s ještě větším výkonem a zajistit tak ještě větší flexibilitu a dosah bezdrátového pokrytí.

4. Tlačítko QSS – rychlé šifrování bezdrátového připojení

Zařízení TL-WN722N kompatibilní s technologií WI-FI Protected Setup™ (WPS) je vybaveno funkcí rychlého nastavení zabezpečení, která umožňuje pouhým stisknutím tlačítka QSS téměř okamžitě automaticky nastavit zabezpečené připojení WPA2, které je bezpečnější než šifrování WEP. Tento způsob je nejen rychlejší než obvyklá nastavení zabezpečení, ale i pohodlnější, protože si nemusíte pamatovat žádné heslo!

5. Šifrování WPA/WPA2 – pokročilé zabezpečení

Co se týká zabezpečení bezdrátových sítí, šifrování WEP již nepatří mezi nejsilnější a nejúčinnější ochranu proti vnějším útokům. TL-WN722N nabízí šifrování WPA/WPA2 vytvořené aliancí WI-FI podporující interoperabilitu a zabezpečení sítí WLAN.

Cena 299,- Kč

TP-LINK TL-WA850RE

Opakovač signálu TP-LINK TL-WA850RE je určen k rozšíření pokrytí a zlepšení signálu stávající bezdrátové sítě a odstranění „mrtvých zón“. Díky 300Mbit/s bezdrátové rychlosti N, tlačítku Opakovač signálu, miniaturní velikosti a nástěnné konstrukci nebylo rozšíření bezdrátové sítě nikdy jednodušší. A co víc, díky ethernetovému portu může opakovač signálu TL-WA850RE fungovat jako bezdrátový adaptér a přeměnit tak kabelové zařízení na bezdrátové.

Opakovač signálu 300 Mbit/s

Opakovač signálu TP-LINK TL-WA850RE je určen k rozšíření pokrytí a zlepšení signálu stávající bezdrátové sítě a odstranění „mrtvých zón“. Pomáhá uživatelům udržovat stávající bezdrátovou síť a výrazně zlepšit její pokrytí. Rychlost 300 Mbit/s bezdrátového připojení 802.11n je ideální pro bezproblémové streamování HD videa, hudby nebo on-line hraní.

Flexibilní umístění

 Miniaturní velikost a nástěnná konstrukce zařízení umožňuje snadnou instalaci a flexibilní pohyb. Kromě toho, profilová funkce opakovače signálu TL-WA850RE si pamatuje dříve spárované bezdrátové sítě, což znamená, že není nutné zařízení resetovat při změně spárovaného směrovače.

Plug and Play

Bez jakýchkoliv nových drátů nebo kabelů, v rozsahu stávající bezdrátové sítě, mohou uživatelé snadno rozšířit pokrytí bezdrátové sítě stiskem tlačítka WPS na směrovači následovaným stiskem tlačítka Range Extender (Opakovač signálu) na opakovači signálu TL-WA850RE nebo naopak. Dalším stiskem tlačítka párování můžete rychle vytvořit šifrované spojení s klientskými zařízeními.

Ethernetový most

Díky samostatnému ethernetovému portu může opakovač signálu TL-WA850RE fungovat jako bezdrátový adaptér pro připojení kabelových zařízení, jako jsou Blu-ray® přehrávače, herní konzole, digitální videorekordéry a internetové televize. Toto zařízení může rovněž využívat bezdrátovou síť.

Inteligentní kontrolky stavu signálu

 5 signálních kontrolek představuje aktuální sílu signálu, který opakovač signálu TL-WA850RE přijímá ze směrovače, a které mohou pomoci najít správné místo pro umístění opakovače signálu, ze kterého může nabídnout nejlepší možný dosah a výkon sítě.

Univerzální kompatibilita

Bezproblémová kompatibilita s bezdrátovými zařízeními 802.11 b/g/n. Je rovněž kompatibilní s nejnovějším operačním systémem Windows 8.

Cena 899,- Kč

TP-LINK TL-PA2010KIT

Adaptéry TP-LINK TL-PA2010KIT využívají vašich stávajících domácích elektrorozvodů k přenosu dat současně s elektrickou energií. Díky tomu stačí bez potřeby dalších kabelů zapojit adaptér TL-PA2010KIT do stávajících elektrických zásuvek a za okamžik vytvoříte síťovou infrastrukturu. Díky miniaturnímu designu můžete adaptér snadno zapojit kdekoliv u vás doma!

Miniaturní design, ultra kompaktní

Díky novému ultra kompaktnímu designu jsou adaptéry TL-PA21010KIT mnohem menší než ostatní mini powerline produkty nabízející rychlost 200 Mbit/s. S tloušťkou pouhých 28,5 mm a velmi kvalitním, elegantním bílým pláštěm téměř splývají s krytem každé elektrické zásuvky.

 

Rychlost až 200 Mbit/s, dosah až 300 metrů

S pokročilou technologií HomePlug AV poskytují adaptéry TL-PA2010KIT uživatelům stabilní a vysokorychlostní přenos dat rychlostí až 200 Mbit/s na vzdálenost až 300 metrů. Společně s integrovaným výkonným šifrováním AES jsou adaptéry TL-PA2010KIT skvělou volbou pro kompletní domácí řešení určené pro připojení všech síťově kompatibilních zařízení – od počítačů a herních konzolí až po set-top boxy pro IPTV, tiskárny a pevné disky NAS.

Snížení spotřeby energie až o 75 %

Powerline adaptér nové generace TL-PA2010KIT má se svým praktickým designem a sofistikovaným režimem řízení spotřeby nižší spotřebu energie než stávající powerline adaptéry. Pokud po určitou dobu neprobíhá příjem nebo odesílání dat, adaptér se automaticky přepne z pracovního režimu do úsporného režimu a snižuje tak spotřebu energie až o 75 %*.

*Skutečné hodnoty se liší v závislosti na síťových a provozních podmínkách.

Tlačítko párování pro snadné zabezpečení sítě

Jednoduše stiskněte tlačítko párování na adaptérech a za několik minut vytvoříte powerline síť se 128-bitovým šifrováním AES pro zabezpečení sítě a ochranu dat.
Je to tak snadné!
1. Zapojte adaptér do elektrické zásuvky
2. Připojte k adaptéru zařízení pomocí síťového kabelu
3. Stiskněte tlačítka pro šifrování – a to je vše!

Cena 859,- Kč

TP-LINK TL-WPA2220KIT

Startovní sada TP-LINK TL-WPA2220KIT rozšíří vaše internetové připojení do každé místnosti domu pomocí stávající elektrické sítě. Sada TL-WPA2220KIT je vybavena tlačítkem Klonování Wi-Fi umožňující velké rozšíření dosahu, což znamená, že může automaticky zkopírovat identifikátor SSID a heslo vašeho směrovače. Tímto způsobem, sada TL-WPA2220KIT zjednodušuje konfiguraci Wi-Fi a umožňuje bezproblémový roaming v rámci domácí sítě.

Velké rozšíření dosahu jedním dotykem

Díky tlačítku Klonování Wi-Fi umožňující velké rozšíření dosahu může sada TL-WPA2220KIT automaticky zkopírovat název bezdrátové sítě (SSID) a heslo vašeho směrovače stisknutím tlačítka. Po stisknutí tohoto tlačítka můžete umístit na síťový adaptér kamkoliv, kde budete chtít kabelové nebo bezdrátové připojení a užívat si bezproblémový přístup k síti v celé vaší domácnosti nebo kanceláři.

Rozšiřte pokrytí WiFi do každého pokoje

Díky rychlosti bezdrátového připojení až 300 Mbit/s mohou uživatelé bez obtíží rozšířit svou datovou síť prostřednictvím stávající elektrické sítě a vysílat do dalších částí domácnosti či kanceláře bezdrátový signál, který mohou sdílet všechny vaše Wi-Fi zařízení.

Plug and Play

Během několika minut můžete pomocí síťových adaptérů TP-LINK vytvořit bezproblémovou síť Powerline. Stačí připojit a hrát. Tlačítka adaptérů „Párování“ mohou rovněž využita pro zajištění nebo správu více powerline adaptérů ve vaší domácí síti powerline.

1. Zapojte jeden adaptér s internetovým připojením do elektrické zásuvky.

2. Připojte další adaptéry k počítači/notebooku/internetové televizi nebo jiným síťovým zařízení pomocí ethernetového kabelku nebo Wi-Fi a je hotovo!

*Doporučujeme: Stisknout tlačítka párování pro zabezpečení sítě a šifrování dat.

Cena 1701,- Kč

TP-LINK TL-PA6010KIT

Startovní sada TP-LINK AV600 s gigabitovým powerline adaptérem TL-PA6010 přemění vaši stávající elektrickou síť na vysokorychlostní internetovou síť bez nutnosti dalších kabelů či vrtání do zdi. Není potřeba žádné konfigurace, stačí jen zapojit adaptéry do elektrických zásuvek a okamžitě tak vytvořit síťovou infrastrukturu. Adaptér TL-PA6010 dokáže díky rychlosti až 600 Mbit/s přenášet několik streamovaných HD video souborů nebo dokonce také 3D filmy do každé místnosti a je tak skvělou volbou pro snadné vytvoření multimediální zábavní sítě.

Až 600 Mbit/s do vzdálenosti až 300 metrů

 S pokročilou technologií HomePlug AV adaptér TL-PA6010 poskytuje uživatelům stabilní a vysokorychlostní přenos dat rychlostí až 600 Mbit/s na vzdálenost až 300 metrů. Společně s integrovaným šifrováním AES je adaptér TL-PA6010 skvělou volbou pro kompletní domácí řešení určené pro připojení všech síťově kompatibilních zařízení – od počítačů a herních konzolí až po set-top boxy pro IPTV, tiskárny a pevné disky NAS.

Přenos několika datových proudů HD

 Rychlost až 600 Mbit/s spolu s gigabitovým ethernetovým portem RJ45 zajišťuje bezproblémový přenos několika streamovaných HD video souborů.

Ultra kompaktní

 Adaptér TP-LINK TL-PA6010, díky svému ultra kompaktnímu tělu, je jedním z nejmenších powerline adaptérů na světě.

Snížení spotřeby energie až o 80%

 Powerline adaptér nové generace TL-PA6010 má se svým praktickým designem a sofistikovaným režimem řízení spotřeby nižší spotřebu energie než stávající powerline adaptéry. Když určitou dobu neprobíhá příjem nebo odesílání dat, adaptér se automaticky přepne z „pracovního režimu“ do „úsporného“ režimu a snižuje tak spotřebu energie až o 80%.*

*Skutečné hodnoty se liší v závislosti na síťových a provozních podmínkách.

Plug and Play

 Během několika minut můžete pomocí síťových adaptérů TP-LINK vytvořit bezproblémovou síť Powerline. Stačí připojit a začít používat. Tlačítka adaptérů „Párování“ mohou rovněž využita pro zajištění nebo správu více powerline adaptérů ve vaší domácí síti powerline.

*Poznámka: Powerline adaptéry musí být nasazeny v sadě dvou nebo více zařízení.

Podpora technologie QoS pro pokročilou optimalizaci médií

 Technologie Quality of Service (QoS) upřednostňuje požadavky na šířku pásma u datového provozu. Uživatelé si mohou vybrat typ provozu, který budou používat – internet, online hraní her, audio, video nebo VoIP a funkce QoS zajistí plynulý datový tok pro tuto aplikaci i v době, kdy budou v síti současně běžet ostatní aplikace.

Cena 2201,- Kč

Veškeré ceny včetně DPH 21%.

Potřebujete další informace?

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my Vám zavoláme.
IMG_callMe

  Níže opište znaky z obrázku:
  Pro použití CAPTCHE, musíte mít nainstalovaný plugin Really Simple CAPTCHA.

  Co můžete mít k připojení?

  Vaše připojení nemusí být jen přístup k Internetu. Vaše přípojka umí zajistit i příjem televize a levné volání.

  U nás můžete navíc ještě ušetřit s naším předplatným.

  Také si můžete pořídit mnoho zařízení, které zajistí připojení v celé Vaší domácnosti bez „hluchých“ míst.

  Kvalitní služby a servis

  Jsme provozovateli sítě od roku 2004. Naše síť se neustále vyvíjí a stále se přizpůsobuje novým trendům v oblasti telekomunikací. Díky tomu jsme schopni nabídnout ojedinělý přístup k Internetu, televizi i telefonování.
  Vzhledem k dlouhé době, po kterou na trhu působíme máme nemalé zkušenosti se vším, co souvisí s poskytováním těchto služeb, které se promítají do dobře odvedené práce a odborného poradenství zákazníkovi.
  Naše síť je nepřetržitě monitorována. Náš monitoring automaticky zpracovává pravidelné reporty, které napomáhají tzv. proaktivnímu přístupu, tj. jsme schopni detekovat problém na síti dříve, než se může negativně projevit na službách pro zákazníka.

  IMG_heartBeat

  O případných problémech nebo nečekaných událostech jsme ihned naším monitoringem informováni a jsme připraveni okamžitě řešit nastalou situaci. Naše profesionální vybavení nám umožňuje práci prakticky za jakýchkoliv podmínek.