Vzdálená pomoc

Máte-li softwarový problém s Vaším PC, notebookem a nevíte-li si rady, můžete nás kontaktovat buď telefonicky nebo e-mailem a pokusíme se Váš problém vyřešit na dálku.

Stáhnout program

Stažením SW umožníte vzdálené ovládání.Stáhněte níže uvedený SW
Přístupové údaje pro připojení.Zašlete údaje
Čekejte na vzdálené připojení
Formulář pro zaslání údajů

  Položky s * jsou povinné

  [recaptcha size:compact]

  Kvalitní služby a servis

  Jsme provozovateli sítě od roku 2004. Naše síť se neustále vyvíjí a stále se přizpůsobuje novým trendům v oblasti telekomunikací. Díky tomu jsme schopni nabídnout ojedinělý přístup k Internetu, televizi i telefonování.
  Vzhledem k dlouhé době, po kterou na trhu působíme máme nemalé zkušenosti se vším, co souvisí s poskytováním těchto služeb, které se promítají do dobře odvedené práce a odborného poradenství zákazníkovi.
  Naše síť je nepřetržitě monitorována. Náš monitoring automaticky zpracovává pravidelné reporty, které napomáhají tzv. proaktivnímu přístupu, tj. jsme schopni detekovat problém na síti dříve, než se může negativně projevit na službách pro zákazníka.

  IMG_heartBeat

  O případných problémech nebo nečekaných událostech jsme ihned naším monitoringem informováni a jsme připraveni okamžitě řešit nastalou situaci. Naše profesionální vybavení nám umožňuje práci prakticky za jakýchkoliv podmínek.