Chytré funkce TV
PAUZA

S naší MaxxTV můžete aktuálně vysílaný pořad pozastavit až na 60 minut a poté pokračovat v jeho sledování. O nic tak nepřijdete, budete-li se muset vzdálit od televize.

PŘETÁČENÍ

Při přehrávání pořadu ze záznamu nebo z archivu můžete využít funkci přetáčení a přeskakovat tak například reklamy. V živém vysílání můžete přetáčet zpět.

DĚTSKÝ ZÁMEK

Vybrané kanály je možné uzamknout a omezit k nim přístup pouze po zadání PINu. Standartně jsou takto zamčené erotické kanály.

TV V POČÍTAČI

Vaší televizi můžete sledovat i na vašem počítači nebo notebooku pomocí webového prohlížeče.

EPG

Chytrý programový průvodce. Ukáže Vám kompletní informace o vysílaných pořadech včetně přehledu na několik dní dopředu.

VIDEOREKORDÉR

Chcete-li si uložit vysílaný pořad pro pozdější shlédnutí, můžete si jej jednoduše nahrát. Naše TV Vám umožní nahrát si až 20h záznamu, který je uchováván libovolně dlouhou dobu.

ARCHIV

Zmeškali jste oblíbený pořad? Nevadí. S naší TV si můžete přehrát všechny pořady až 7 dní zpětně.

TV V MOBILU

Televizi můžete sledovat i na Vašich mobilních zařízeních, jako je telefon/tablet, na platformě Android a iOS.

Co všechno umí MaxxTV?

Vaše připojení nemusí být jen přístup k Internetu. Vaše přípojka umí zajistit i příjem televize a levné volání.

U nás můžete navíc ještě ušetřit s naším předplatným.

Také si můžete pořídit mnoho zařízení, která zajistí připojení v celé Vaší domácnosti bez „hluchých“ míst.

Kvalitní služby a servis

Jsme provozovateli sítě od roku 2004. Naše síť se neustále vyvíjí a stále se přizpůsobuje novým trendům v oblasti telekomunikací. Díky tomu jsme schopni nabídnout ojedinělý přístup k Internetu, televizi i telefonování.
Vzhledem k dlouhé době, po kterou na trhu působíme máme nemalé zkušenosti se vším, co souvisí s poskytováním těchto služeb, které se promítají do dobře odvedené práce a odborného poradenství zákazníkovi.
Naše síť je nepřetržitě monitorována. Náš monitoring automaticky zpracovává pravidelné reporty, které napomáhají tzv. proaktivnímu přístupu, tj. jsme schopni detekovat problém na síti dříve, než se může negativně projevit na službách pro zákazníka.

IMG_heartBeat

O případných problémech nebo nečekaných událostech jsme ihned naším monitoringem informováni a jsme připraveni okamžitě řešit nastalou situaci. Naše profesionální vybavení nám umožňuje práci prakticky za jakýchkoliv podmínek.