Kabelové připojení

T ato služba je poskytována na vlastní optické infrastruktuře, která se stále rozšiřuje do dalších lokalit. Jedná se o moderní technologii, která disponuje vysokou kapacitou pro přenosy veškerého obsahu. Tato technologie umožňuje poskytovat na jedné přípojce internet, televizi a telefon. Optická síť je postavena dle dispozic, převažuje technologie FTTH (optický kabel až do bytu) – v dnešní době zatím stále málo rozšířena z důvodu nákladů na její zavedení, jedná se však o nejkvalitnější možnost připojení k síti Internet.

Skvělé ceny na trhu
Rychlé řešení požadavků zákazníka
Žádné dlouhé závazky
Vlastní optická síť
Stabilní a rychlé připojení
Transparentní smlouvy a smluvní podmínky
Mnoho doplňkových služeb
Nejrychlejší dostupné připojení
FiberMAXX

INTERNET 100M

250měsíc

Cena za instalaci - dle ceníku

 • Max. rychlost stahování –100 Mbps

FiberMAXX

INTERNET 300M

250měsíc

Cena za instalaci - dle ceníku

 • Max. rychlost stahování –300 Mbps

FiberMAXX

INTERNET 500M

250měsíc

Cena za instalaci - dle ceníku

 • Max. rychlost stahování –500 Mbps

 • Informace k tarifům

  • Dostupné ve všech lokalitách
  • Ceny jsou s DPH
  • Smlouva na dobu neurčitou s věrnostním program na 24 měsíců
IMG_speed

Jaké jsou výhody vyšší rychlosti stahování (download)?

 • rychlejší načítání webových stránek, zvláště se složitějším obsahem
 • plynulé streamované video – vyšší kvalita videa ( HD, FHD a 4K ) potřebuje vyšší rychlost stahování, aby nedocházelo k jeho zastavení z důvodu načtení další části
 • rychlejší stahování objemných dat ( filmy, hudba apod. ) – data se stáhnou za kratší dobu
 • videokonverzace ve vysoké kvalitě

Jaké jsou výhody vyšší rychlosti odesílání (upload)?

 • rychlejší odesílání souborů do Internetu ( fotografie do fotolabu apod. )
 •  časté telefonování přes internet (např. Skype)
 • odesílání velkých příloh emailem
Co je to kabelová přípojka?
Symetrické spojení

Vzhledem k použité technologii není důvod omezovat rychlosti odesílání dat jako je tomu u konkurence. Nižší upload znamená, že nejde o čistě kabelovou technologii nebo jsou zde technická omezení. U nás tomu tak není a poskytujeme tak symetrické rychlosti, to znamená stejný download i upload.

Technologie FTTx

Zákaznické přípojky jsou řešeny buď optickým kabelem až do bytu ( FTTH ), nebo optickým kabelem do bloku domu/vchodu a poté rozvedeny po budově metalickou kabeláží ( FTTB ). Vše záleží na dostupné infrastruktuře v lokalitě.

Sdílení dat

Se svými přáteli, kteří také vužívají našich služeb kabelové přípojky můžete sdílet data plnou rychlostí Vaší přípojky a to až 1Gbit. Objemná data tedy přenesete během několika málo minut.

Jedinečná infrastruktura

Naše optická síť je jedinečným projektem v lokalitě a neustále se rozšiřuje. Dovoluejeme si tvrdit, že v lokalitě, kde služby kabelových přípojek nabízíme, máme jako jediní takto kvalitní infrastrukturu, která nám dovoluje poskytovat velmi kvalitní služby včetně příjmu HD televize a telefonování.

Kvalitní služby a servis

Jsme provozovateli sítě od roku 2004. Naše síť se neustále vyvíjí a stále se přizpůsobuje novým trendům v oblasti telekomunikací. Díky tomu jsme schopni nabídnout ojedinělý přístup k Internetu, televizi i telefonování.
Vzhledem k dlouhé době, po kterou na trhu působíme máme nemalé zkušenosti se vším, co souvisí s poskytováním těchto služeb, které se promítají do dobře odvedené práce a odborného poradenství zákazníkovi.
Naše síť je nepřetržitě monitorována. Náš monitoring automaticky zpracovává pravidelné reporty, které napomáhají tzv. proaktivnímu přístupu, tj. jsme schopni detekovat problém na síti dříve, než se může negativně projevit na službách pro zákazníka.

IMG_heartBeat

O případných problémech nebo nečekaných událostech jsme ihned naším monitoringem informováni a jsme připraveni okamžitě řešit nastalou situaci. Naše profesionální vybavení nám umožňuje práci prakticky za jakýchkoliv podmínek.