Servis přípojného bodu – lokalita Stanětice
17.1.2014
Nová webová prezentace
19.3.2014

Nová služba – digitální televize (IPTV)

Vážení zákazníci, dne 1.3.2014 dochází ke spuštění pilotního provozu poskytování IPTV. Jedná se o službu, která zajišťuje příjem TV vysílání v rámci Vaší stávající přípojky k síti Internet.

Kompletní nabídku kanálů a balíčků naleznete na našich stránkách v sekci televize. Nabídka TV stanic bude postupně rozšiřována, první prioritou je rozšíření o HD vysílání.

Příjem TV je možný buď s námi dodávaným set-top-boxem, který Vám krom příjmu TV vysílání umožní i přehrávání multimédií (video, hudba, fotografie) v rámci Vaší domácí sítě přes DLNA, sdílení USB flash nebo USB disk/NAS. Dále je možné v rozhraní set-top-boxu instalovat další aplikace a rozšířit tak funkce např. o Facebook, Youtube, Cinetrailer, TN.CZ, topfunTV atd.

Dobrou zprávu máme pro majitele „chytrých“ televizí Panasonic, které obsahují aplikaci Viera Connect – zde žádný set-top-box potřeba není, IPTV se instaluje přímo do TV jako další aplikace.

Služba IPTV bude dostupná v lokalitách, které jsou připojení do naší optické sítě a na přípojkách, kde je poskytován tarif FiberMAXX. V omezené míře je službu možno zřídit i na některých bezdrátových přípojkách – nutná konzultace.

Ovládání IPTV i její předvedení je možné v naší kanceláři v provozních hodinách. Kompletní ceník služby je možné nalézt v sekci podpora->dokumenty.