Často kladené otázky
Jak nastavit odchozí poštu v e-mailovém klientovi?

Pokud používáte e-mailového klienta, je potřeba správně nastavit server odchozí pošty ( SMTP ). Pokud poskytovatel Vaší e-mailové schránky neposkytuje vlastní SMTP server, je potřeba nastavit SMTP na: smtp.kdyne.net.

V případě, že jste firemním zákazníkem, využíváte některou ze služeb Dedicated Line, VPN obraťe se na technickou podporu. Bude Vám povolen přístup na chráněný SMTP server mail.kdyne.net, který je přednostně monitorován, aby se nenacházel v žádných spam blacklistech.

Jak nastavit IP na novém PC, tabletu, telefonu?

Všechny domácí přípojky jsou nastaveny tak, aby veškeré informace, potřebné ke správnému fungování připojení, byly předány připojenému zařízení automaticky. U Vašeho zařízení je třeba pouze nastavit získání všech údajů z DHCP serveru ( výchozí nastavení ). V případě potřeby jsou servery DNS následující:
Primární: 10.1.1.1
Sekundární: 10.1.10.1

Nefunguje mi připojení, co mám dělat?

Nejběžnějším problémem je stav, kdy dochází běžně ke kolísání napětí v elektrické síti. V některých případech dojde k „zamrznutí“ elektroniky. Tento případ má za následek, že zařízení navenek běží bez problémů, kontrolky svítí, ale nedokáže vykonávat jakoukoliv činnost. Řešením je vytáhnout všechna zařízení, která souvisejí s připojením ( bezdrátový router, napájení antény, switch, apod. ) ze zásuvky a opět je zapojit. Tímto dojde k jejich restartu a vše by mělo být opět funkční.

Potřebujete další informace?

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my Vám zavoláme.
IMG_callMe


  Kvalitní služby a servis

  Jsme provozovateli sítě od roku 2004. Naše síť se neustále vyvíjí a stále se přizpůsobuje novým trendům v oblasti telekomunikací. Díky tomu jsme schopni nabídnout ojedinělý přístup k Internetu, televizi i telefonování.
  Vzhledem k dlouhé době, po kterou na trhu působíme máme nemalé zkušenosti se vším, co souvisí s poskytováním těchto služeb, které se promítají do dobře odvedené práce a odborného poradenství zákazníkovi.
  Naše síť je nepřetržitě monitorována. Náš monitoring automaticky zpracovává pravidelné reporty, které napomáhají tzv. proaktivnímu přístupu, tj. jsme schopni detekovat problém na síti dříve, než se může negativně projevit na službách pro zákazníka.

  IMG_heartBeat

  O případných problémech nebo nečekaných událostech jsme ihned naším monitoringem informováni a jsme připraveni okamžitě řešit nastalou situaci. Naše profesionální vybavení nám umožňuje práci prakticky za jakýchkoliv podmínek.