Upgrade páteřní sítě
7.1.2015
Upgrade sítě
9.2.2015

Problém s wifi routery

Pro naše zákazníky zde máme několik informací ohledně používaných bezdrátových routerů na přípojkách:

1) vlastníte-li router typu D-Link DIR-300 nebo D-Link DIR-600 ( černý s 1 anténou ) a máte potíže s připojením (pomalé připojení, výpadky připojení), prosíme, kontaktujte nás na e-mailu helpdesk@kdyne.net, telefonicky nebo v naší kanceláři, kde budeme Váš problém řešit. Z našich zkušeností tyto typy po cca 4 letech provozu vykazují hardwarový problém a je nutné je vyměnit. Tyto routery více jak 2 roky nedodáváme, tudíž u novějších přípojek s největší pravděpodobností toto zařízení nebude.

2) vlastníte-li router typu TP-Link WR841N (bílý s 2 anténami), který již dodáváme více než 2 roky a zaznamenáváte občasný problém s připojením na přes wifi na telefonech,tabletech,notebooku, prosíme kontaktujte nás na e-mailu helpdesk@kdyne.net, telefonicky nebo v naší kanceláři ohledně upgrade firmware Vašeho zařízení. Nahlášený problém bude zprvu řešen vzdáleně. Vzhledem k povaze nového firmware je možné, že router při upgrade nezachová původní konfiguraci a bude nutné přinést jej do naší kanceláře, kde bude ZDARMA nový software do routeru nahrán. Veškeré informace obdržíte po nahlášení případného problému. Ve velké části případů není upgrade software routeru bezpodmínečně nutný, každopádně nový software řeší výkon wifi části v zarušenějších prostředích a celkově navyšuje propustnost na bezdrátové části.

V případě, že máte jakýkoliv jiný problém, či požadavek, neváhejte se na nás obrátit. V naší kanceláři jsme Vám k dispozici ve dnech ÚT a ČT od 13 do 17h. Vaše požadavky nebo problémy můžete také vyřídit na e-mailu helpdesk@kdyne.net nebo telefonicky na čísle 777 551 745.

 
Děkujeme za pochopení.
Kdyne::NET – Helpdesk