Vaše přípojka byla omezena!

Vážený zákazníku,
dovolujeme si Vás upozornit, že při kontrole pohledávek bylo zjištěno, že dosud nebyly provedeny platby za úhradu faktur za dodané služby. Vzhledem k předchozím upozorněním na blížící se splatnost a následným upomínkám k prodlení splatnosti, na které jste nereagoval, jsme nuceni přistoupit k omezení služeb.
V této chvíli je omezen veškerý přístup na služby sítě Internet, vyjma portů POP3/POP3-SSL,IMAP/IMAP-SSL,SMTP/SMTP-SSL, tj. možnost odesílání/přijímaní pošty přes lokálního e-mailového klienta.
Veškeré služby mohou být v plné míře obnoveny okamžitě po vyrovnání všech našich pohledávek. Po obnovení přípojky bude účtován poplatek 360,- Kč za obnovení přípojky.
V případě nejasností nás, prosím, kontaktujte na naší infoline, nebo v naší kanceláři v Nádražní 714, Kdyně v době ÚT a ČT 13-17h.
Veškeré platby je možné provést úhradou poštovní poukázkou na pobočce České Pošty, bankovním převodem na účet č.:2500253804/2010, nebo přímo v kontaktním místě v Nádražní 714, Kdyně v době ÚT a ČT 13-17h.

Kontaktní formulář platby

    Položky s * jsou povinné