VoIP přístroje
Siemens GIGASET A510 IP Black

Pohodlný telefon přes VoIP i pevnou linku přináší díky až 3 hovorům zároveň a HD zvuku1 potěšení z telefonování.

S přístrojem Gigaset A510 IP si můžete dle vašich potřeb vybrat volání přes VoIP nebo pevnou linku. Užijte si pohodlí a flexibilitu až 3 hovorů zároveň. Funkce handsfree vám usnadňuje provádění více aktivit. Všechny VoIP hovory vás díky technologii HDSPTM1 zastihnou ve vynikajícím HD zvuku1. Připojení k internetu vám přes Gigaset A510 IP dovoluje přístup k základním informačním službám online, jako je předpověď počasí, oznamování e-mailů či čtečky RSS.

Potřebujete-li všestranný telefon přes VoIP a pevnou linku, pak je pro vás řešením Gigaset A510 IP.

A510IP_BUND_FR_BLA_270px.jpgVolání na více linkách
Gigaset A510 IP je výjimečně všestranný telefon s možností provádění až 3 hovorů zároveň, a to buď přes internet, nebo tradiční pevnou linku. Stisknutím tlačítka můžete přepnout mezi 2 VoIP hovory a 1 hovorem přes pevnou linku. Pohodlí volání na více linkách si můžete užívat po přihlášení až 6 sluchátek. Prostě si svá oblíbená vyberte z portfolia 6 kompatibilních sluchátek Gigaset. S vaším přístrojem Gigaset A510 IP si také můžete zvolit až 6 SIP účtů různých poskytovatelů.

Vynikající kvalita HD zvuku1
Všechny VoIP hovory jsou nabízeny v HDSPTM1 s vynikajícím HD zvukem1. Žádné syčení, žádné zkreslení – nic než vynikající jasný hlas a výjimečný zvuk. Můžete pohodlně komunikovat a zachytit každý detail. I když pracujete na dalších úkolech, můžete HD zvuk1 zažít také s funkcí handsfree přístroje Gigaset A510 IP.

Informační služby online
Jedním z hlavních přínosů přístroje Gigaset A510 IP je přístup k bezplatným informačním službám online, jako je předpověď počasí, oznamování e-mailů nebo čtečky RSS z vašich oblíbených webových stránek, přes spořič displeje přímo na vašem sluchátku – i když je váš PC vypnutý. Prostřednictvím vašeho sluchátka Gigaset A510 IP máte také přímý přístup k vyhledávání1 v online seznamech. To znamená, že můžete rychle najít každé potřebné číslo a hned jej vytočit.

ECO DECT: Čistá úspora energie a bez radiace3logo_GreenHome_energy_saving_nomirror_220x100.png
Energeticky úsporné2 napájení přístroje Gigaset A510 IP spotřebuje méně elektřiny, a tak je šetrnější k životnímu prostředí i vaší peněžence. Jako všechny bezšňůrové telefony Gigaset také variabilně snižuje vysílací výkon mezi sluchátkem a základnou v závislosti na jejich vzájemné vzdálenosti. Vysílací výkon základny Gigaset A510 IP můžete jednoduše snížit o 80 %4 volbou režimu ECO. Režim ECO Plus bez radiace3 dále zcela vypne vysílací výkon, je-li telefon v pohotovostním režimu.

Gigaset A510 IP je flexibilní a pohodlný telefon přes VoIP i pevnou linku s dalšími informačními službami online a hovory zároveň.

Cena 1542,- Kč

Siemens GIGASET A510H

Elegantní vzhled a chytré funkce tohoto sluchátka vytvářejí opravdu hodnotný balíček

Vylepšete svůj telefon Gigaset stylovým sluchátkem Gigaset A510H, který svým atraktivním tvarem a základními funkcemi představuje nejlepší hodnotu. Jeho 1,8“ velký, podsvícený displej je snadno čitelný a ovladatelný. Máte na výběr ze 4 barev podsvícení – zvolte si vzhled, který preferujete. Konverzace pomocí sluchátka Gigaset A510H jsou potěšením, neboť probíhají za skvělé kvality zvuku HSPTM. Jednoduše nastavte hlasitost, zatímco mluvíte v režimu handsfree. Se sluchátkem Gigaset A510H také ušetříte energii, protože nabízí spotřebu energie < 0,4 W a režim ECO Plus bez radiace1. Chcete-li extra sluchátko s praktickými funkcemi a vysoce kvalitním designem, objevte Gigaset A510H.

Gigaset A510HNastavte si své preference
Zvolte si vzhled a zvuk sluchátka Gigaset A510H, počínaje barevným podsvícením a konče vyzváněcími tóny. Na výběr máte ze 4 barevných podsvícení. Vyberte si barvu, která se vám líbí nejvíc, a ta osvítí černobílý 1,8“ displej sluchátka Gigaset A510H pro optimální čitelnost. Chcete vědět, kdy se vás pokoušejí zastihnout konkrétní osoby? Jednoduše jim přiřaďte vlastní vyzváněcí tóny a barevné podsvícení, abyste je slyšeli a viděli, až budou volat5. Pokud máte rádi pestrost, pak je sluchátko Gigaset A510H – s 20 volitelnými vyzváněcími tóny – pro vás to pravé.

Vynikající, chytrý zvuk
S vynikající kvalitou zvuku HSPTM zajišťuje sluchátko Gigaset A510H čistotu všech přijímaných hovorů. Rádi během telefonování provádíte další činnosti? Prostě využijte funkce handsfree s nastavitelnou hlasitostí. Pokud ve večerních a nočních hodinách upřednostňujete klid, můžete nastavit odlišnou hlasitost pro den a noc. To jsou jen některé z chytrých zvukových vlastností stylového sluchátka Gigaset A510H.

Snadné volání a dlouhé konverzace
Rádi telefonujete dlouho? Se sluchátkem Gigaset A510H mohou vaše konverzace pokračovat dál a dál, díky době hovorů až 20 hodin. Toto sluchátko je také připraveno k použití při minimálním dobíjení – jeho pohotovostní doba je až 220 hodin. Se sluchátkem Gigaset A510H, do kterého lze uložit až 150 kontaktů, nepotřebujete extra adresář. Na dotyk citlivá klávesnice je pohodlná a umožňuje precizní vytáčení. Se stylovým vzhledem, vysoce kvalitním designem a extrémně pohodlnými funkcemi činí Gigaset A510H z volání potěšení.

ECO DECT: čistá úspora energie a bez radiace1
Energeticky úsporné napájení sluchátka Gigaset A510H spotřebuje méně elektřiny2, a tak je šetrnější vůči životnímu prostředí a vaší peněžence. Jako všechny bezšňůrové telefony Gigaset také variabilně snižuje vysílací výkon mezi sluchátkem a základnou v závislosti na jejich vzájemné vzdálenosti. Vysílací výkon základny Gigaset A510H můžete snížit o 80 %3 volbou režimu ECO. Režim ECO Plus bez radiace4 navíc vypne vysílací výkon, je-li telefon v pohotovostním režimu5.

Se stylovým, vysoce kvalitním designem a chytrými funkcemi nabízí Gigaset A510H opravdu hodnotnou směs atraktivní formy a užitečných funkcí.

1 vysílací výkon DECT se vypne, je-li sluchátko v nečinnosti – podporují-li všechna přihlášená sluchátka režim ECO Plus
2 ve srovnání s tradičními základnami Gigaset
3 pro všechna přihlášená sluchátka – ve srovnání se situací, kdy režim ECO není aktivován, a našimi tradičními bezšňůrovými telefony
4 vysílací výkon DECT se vypne u všech přihlášených sluchátek – podporují-li všechna režim ECO Plus
5 závisí na zemi, síti a základně

Cena 1169,- Kč

Siemens GIGASET Repeater 2.0

Repeater zvyšující dosah základen Gigaset

Toto praktické příslušenství zdvojnásobí dosah vašeho bezšňůrového DECT telefonu a zlepší pokrytí a příjem.

Gigaset Repeater 2.0 je výkonné příslušenství, které zdvojnásobuje funkční vzdálenost mezi základnou a vaším bezšňůrovým DECT telefonem.

 • Dvojnásobný DECT dosah základny
 • Zabezpečená DECT spojení1
 • Podpora širokopásmových hovorů1
 • Až 6 repeaterů na základnu
 • Odbavení 2 aktivních hovorů zároveň
 • Automatická metoda přihlášení
 • Podpora automatického předávání hovorů v dosahu příjmu
 • Rozšíření pokrytí také pro jiné bezšňůrové DECT/GAP telefony

Rozšiřte své obzory

Se zabezpečenými DECT spojeními a podporou širokopásmových hovorů můžete telefonovat a přijímat hovory s lepším příjmem v mnohem větší oblasti. Instalací až šesti repeaterů na základnu lze dramaticky zvýšit dosah vašeho bezšňůrového DECT telefonu tak, aby zvládal fungování v rozsáhlých nemovitostech, které vyžadují široké pokrytí.


Snadné nastavení a flexibilní používání

Gigaset Repeater 2.0 zvládne odbavit dva hovory zároveň a podporuje automatické předávání hovorů v dosahu příjmu. Můžete jej použít ihned po vybalení, neboť sluchátka se pro vaše pohodlí automaticky přihlásí. Rozšiřuje také dosah jiných značek DECT/GAP telefonů, a tak vám nabízí ještě větší flexibilitu.

Cena 2970,- Kč

CISCO SPA 112
Dvouportový telefonní VoIP adaptér. Cisco Phone Adapter SPA112 slouží pro připojení až dvou analogových telefonů. Díky nejnovější technologii Vám umožní telefonovat přes internet.

 

 • 1 x LAN port RJ45
 • 2 x konektor pro analogový telefon RJ11
 • podpora protokolu SIPv2
 • kodeky: G711, G726, G729 A
 • konfigurace pomocí web prohlížeče

Cena 1690,- Kč

Veškeré ceny včetně DPH 21%.

Co můžete mít k telefonu?

Vaše připojení nemusí být jen přístup k Internetu. Vaše přípojka umí zajistit i příjem televize a levné volání.

U nás můžete ušetřit za volání do vnitrozemí i do zahraničí.

Ke službě si také můžete pořídit bezdrátové VoIP přístroje, nebo zařízení, která umožní připojení Vašich stávajících přístrojů.

Potřebujete další informace?

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my Vám zavoláme.
IMG_callMe


  Kvalitní služby a servis

  Jsme provozovateli sítě od roku 2004. Naše síť se neustále vyvíjí a stále se přizpůsobuje novým trendům v oblasti telekomunikací. Díky tomu jsme schopni nabídnout ojedinělý přístup k Internetu, televizi i telefonování.
  Vzhledem k dlouhé době, po kterou na trhu působíme máme nemalé zkušenosti se vším, co souvisí s poskytováním těchto služeb, které se promítají do dobře odvedené práce a odborného poradenství zákazníkovi.
  Naše síť je nepřetržitě monitorována. Náš monitoring automaticky zpracovává pravidelné reporty, které napomáhají tzv. proaktivnímu přístupu, tj. jsme schopni detekovat problém na síti dříve, než se může negativně projevit na službách pro zákazníka.

  IMG_heartBeat

  O případných problémech nebo nečekaných událostech jsme ihned naším monitoringem informováni a jsme připraveni okamžitě řešit nastalou situaci. Naše profesionální vybavení nám umožňuje práci prakticky za jakýchkoliv podmínek.